פורום פורטן ישראל - שרות
פורום פורטן ישראל
פורום פורטן ישראל
דף הבית | פרופיל | הרשמה | נושאים פעילים | חברים | חיפוש | שאלות ותשובות
שם משתמש:
סיסמא:
שמור סיסמא
 כל הפורומים
 רפואה
 פורום משתמשי מכשירי CPAP
 שרות
 נושא חדש  נושא נעול
 הדפסה
מחבר נושא קודם נושא נושא הבא  

moshe
חבר חדש מהשקית

15 הודעות

נכתב ב - 01/24/2007 :  08:23:06  Show Profile
בהמלצתו של עמוס ביקשתי לנסות מסכת נחירים2 COMFORT LITE של RESPIRONICS פניתי לאדם בשם קמיל אשר אמר כי אני נמצא קצת דרומית מאזור(אזור חיפה והצפון)שהוא מטפל אולם בהזדמנות הוא יגיע אלי. לאחר חודש שלא שמעתי ממנו פניתי אליו שוב והוא הפנה אותי לבחור בשם אייל שעובד באזור חדרה. ביקשתי ממנו לספק לי לנסיון את המסכה. הבחור אמר כי
הם מספקים מסכות לנסיון רק למי שעובר אצלם בדיקה במעבד השינה בהילל יפה בחדרה , אולם אם אני רוצה לרכוש אני את המסכה אני מוזמן אליו לחדרה לחליפין הוא ישלח לי הביתה באמצעות הדאר, כאשר התעקשתי כי אני יודע על מקרים שללא בדיקה אצלם קיבלו מסכה לנסיון אמר שיבדוק ויחזור מאז עברו 4 ימים ולא שמעתי ממנו.כאן המקום לציין כי לפי בדיקה שעשו במעבדת השינה של הטכניון רק כ 10% מהסובלים מדום נשימה משתמשים במכשיר c.p.a.p.כנראה שיש די פרנסה לכל החברות מהמספר הנ"ל.

חגית
חבר פחות חדש

Israel
263 הודעות

נכתב ב - 01/24/2007 :  11:26:13  Show Profile
רק 10% משתמשים בסיפאפ?!
זה אחוז מדאיג!

זה רק מראה כמה שנדרשת עוד מודעות לבעיה והשלכותיה הרפואיות וגם נדרשת יותר נגישות לפתרונות אחרים לאנשים שלא מסתגלים למכשיר הסיפאפ.

נערך על ידי - חגית בתאריך 01/24/2007 11:26:47
למעלה

מרדכי
חבר חדש מהשקית

Israel
41 הודעות

נכתב ב - 01/24/2007 :  13:31:16  Show Profile

אני לאחרונה מנסה ליידע את כל מי שרק מוכן לשמוע על הסיפור הזה של דום שינה והפיתרון שקיים בעבורו, ורק בגלל שנראה לי שניתן דרך פתרון הבעיה הזאת, להציל חיים ממש (לא רק איכות חיים) שנקטפים בתאונות הדרכים במקרים רבים מתרחשות בשל הירדמות הנהג !!

לא הצלחתי למצוא סטטיסטיקה על תאונות דרכים שנגרמות כתוצאה מהרדמות
אבל נראה לי שיש אחוז גדול כאלו.
לכן לדעתי כדאי לפנות למועצה הלאומית למניעת תאונות ולעוד גופים דומים בקריאה להגברת מודעות הציבור לבעיה ולקשר שלה לתאונות הדרכים.
יתכן מאוד שטיפול מצד מוסדות כאלו יציל הרבה אנשים.

אל תעשה עצמך מוכרח - אתה תמיד בוחר
למעלה

מנחם
חבר כבר הרבה זמן

592 הודעות

נכתב ב - 01/24/2007 :  14:51:14  Show Profile
משה,

גם אותי דחו בקש. עמוס התערב, קיבלתי מסיכה לבדיקה ולבסוף אף רכשתי אותה. כלומר ממש ממש השתלם להם ! זה קרה לאחרונה. יתכן שעמוס יוכל לסייע גם לך. אני מציע לך להתקשר ישירות למשרד ולדבר איתם.

אגב, אייל שאני מכיר משם, הוא אייל סטרינסקי- והוא מנהל מחלקת המכירות והוא זה שאישר לתת לי מסיכה לניסוי./b]03-9254020למיכל או אלה.

איל (מנהל מח' מכירות) ישיר ---> 052-2517132

נערך על ידי - מנחם בתאריך 01/26/2007 18:08:16
למעלה

עמוס פורת
חבר ותיק

Israel
1629 הודעות

נכתב ב - 01/24/2007 :  17:18:41  Show Profile  Visit עמוס פורת's Homepage
משה שלום,
אייל שדיבר אתך הוא לא אייל סטרינסקי מנהל המכירות.
זה אייל אחר.סוכן שלהם.
שלחתי מייל ודיברתי עם אייל סטרינסקי אישית. הוא הבטיח לי לטפל בך אישית ולהעביר אליך מסכה מוקדם ככלל האפשר.
אנא כתוב כאן מתי קיבלת ואיך היה השירות.
חבל רק שאני צריך להתערב כדי שהענינים יזוזו.
שימו לב, הפורום מתחיל לקבל כוח!

נערך על ידי - עמוס פורת בתאריך 01/24/2007 18:22:53
למעלה

מנחם
חבר כבר הרבה זמן

592 הודעות

נכתב ב - 01/24/2007 :  18:17:37  Show Profile
עמוס ומשה,

הוצאתי מייל לאיל סטרינסקי, שהוא האיש הבכיר. השבתי את תשומת ליבו לכתוב בפורום. הנ"ל ענה לי תשובה מנומסת ואין לי ספק שיקח את העיניינים לתשומת ליבו.

משה, יש בפורום הרבה מידע על מכשירי סיפאפ וגם השוואות בין מכשירים. קרא אותם בעיון ובזהירות. אם יורשה לי אציין כי גם אני כתבתי מס' דברים חשובים, מציע לך לקרוא אותם.

כוחנו באחדותינו. אחד בשביל כולם וכולם בשביל אחד !
למעלה

moshe
חבר חדש מהשקית

15 הודעות

נכתב ב - 01/25/2007 :  09:18:48  Show Profile
מנחם שלום
אני ותיק בפורום ומכיר את כל ההתכתבוית.
רק לאחרונה התחלתי להגיב .
תודה לך ולעמוס על העזרה.
למעלה
  נושא קודם נושא נושא הבא  
 נושא חדש  נושא נעול