פורום פורטן ישראל - שלום mochik15
פורום פורטן ישראל
פורום פורטן ישראל
דף הבית | פרופיל | הרשמה | נושאים פעילים | חברים | חיפוש | שאלות ותשובות
שם משתמש:
סיסמא:
שמור סיסמא
 כל הפורומים
 רפואה
 פורום משתמשי מכשירי CPAP
 שלום mochik15
 נושא חדש  נושא נעול
 הדפסה
מחבר נושא קודם נושא נושא הבא  

n/a
deleted

1340 הודעות

נכתב ב - 09/15/2008 :  16:52:18  Show Profile
שלום mochik15

בהמשך למה שכתבת :
כפי שציינתי אין לי שום בעיה טכנית/פיזית המכשיר שיש לי מעולה המסיכה ממש נוחה לי אולם מישום מה בלילה לפני שאני נרדם אני לא מסוגל לשים את המסיכה למרות שאני מודע לתועלת של הטיפול. אני מעדיף להירדם בנוחות מאשר לחבוש את המסיכה. בבוקר אני מתוסכל מאוד שלא השתמשתי במכשיר. אני נמצא במאבק פנימי חזק מאוד וקשה לי להשלים עם העובדה שאני צריך לישון בלילה עם מכשיר וכפי שאמרתי אני גם מתוסכל מאוד וגם לא עירני כפי שאני יכול להיות. אני אשמח מאוד לשמוע מניסיונם של אחרים כיצד הם התמודדו עם הצד הריגשי של העניין ולא הצד הטכני.תודה לכולם.
mochik

מה שלומך, איך אתה מתקדם???

בברכה

mochik15
חבר חדש מהשקית

34 הודעות

נכתב ב - 09/17/2008 :  12:29:12  Show Profile
שלום רובין
תודה על התעניינותך. אני עושה צעד קדימה ושניים אחורה. אני ישן עם המכשיר כמה לילות (וגם רק חלק מהלילה) וכמה לילות בלי. השיטה שלי היא לצפות בטלוויזיה במיטה ואז רגע לפני שאני נרדם אני מכבה את הטלוויזיה וחובש את המסיכה, באופן טבעי שיטה זו מובילה לכך שלעיתים אני נרדם ללא חבישת המסיכה. הבעיה היא שאני סובל גם מנדודי שינה כך שכאשר אני מנסה לחבוש את המסיכה כאשר אני נכנס למיטה ולא צופה בטלוויזיה אני עלול להישאר ער עד שעת בוקר מוקדמת. אני מבין שאני זקוק לדרך הנכונה שתאפשר לי לישון כל לילה (ולילה שלם) עם המכשיר. אני אשמח לקבל עיצות מועילות.
תודה רבה ושנה טובה
mochik
למעלה

עמוס פורת
חבר ותיק

Israel
1629 הודעות

נכתב ב - 09/17/2008 :  12:57:58  Show Profile  Visit עמוס פורת's Homepage
מושיק שלום,
אמנם כתבתי כבר על זה בעבר.אבל,
האם תוכל לזהות בדיוק מה הם הסיבות שמפריעות לך לישון?
כגון:
לחץ האויר במסכה.
ממשק המסכה לפנים.
הפרעה בנשיפה.
שעת השינה.
מידת עייפותך.
שינה אחרי הצהרים.
חוסר פעילות גופנית (רצוי לעשות בשעות אחרי הצהרים).
שתיית קפה בטווח של 6-8 שעות לפני השינה.
האם קראת את המאמר בהודעה שלי כיצד יש לשפר את ההירדמות?
http://www.portan.co.il/forums/topic.asp?TOPIC_ID=7984

אם תמצא מה מפריע לך, יתכן ויהיה לך או למישהו רעיון כיצד לשפר את שנתך.

עמוס פורת

נערך על ידי - עמוס פורת בתאריך 09/17/2008 13:03:35
למעלה

mochik15
חבר חדש מהשקית

34 הודעות

נכתב ב - 09/17/2008 :  15:49:47  Show Profile
שלום עמוס
כפי שציינתי בהודעה המקורית אין לי בעיה עם המכשיר והמסיכה (אוטו' ספיריט 2,sleepweaver)המכשיר האוטומטי פשוט פנטסטי והמסיכה נוחה מאוד גם מבחינת נשימה/נשיפה וגם מבחינת המגע בפנים.הבעיה היא שאני לא מסוגל להירדם עם המכשיר. אם אני נשכב במיטה ושם את המכשיר אני עלול להישאר ער במשך שעות ולכן נוצר מצב שבו אני "מרדים" את עצמי על יד צפייה בטלוויזיה במיטה אבל אז לעיתים קרובות אני נרדם מבלי לשים את המסיכה כלל ולעיתים אני מתעורר באמצע הלילה ומכבה את הטלוויזיה וחובש את המסיכה. לעיתים אני מתעורר באמצע הלילה ומכבה את הטלוויזיה ולא חובש את המסיכה ועל כך אין לי שליטה משום שאני לא בהכרה מלאה בזמן זה.
אני לא אוכל לפני השינה ולא שותה קפה בערב. אני זקוק לדרך שבה אשן עם המכשיר כל לילה כל הלילהאשמח לשמוע מנסיונם של אחרים עם התמודדות דומה ולקבל עיצות על דרכים להתמודד עם הפרדוקס שבו אני נתון.
mochik
למעלה

n/a
deleted

1340 הודעות

נכתב ב - 09/17/2008 :  18:22:10  Show Profile
שלום מושיק,
מצטער, אין באמתחתי עיצה משמעותית.
רק אשאל :
באיזו מסיכה אתה משתמש??
ניסית לצפות בטלויזיה עם המסיכה על הפנים??

בברכה
למעלה

מנחם
חבר כבר הרבה זמן

592 הודעות

נכתב ב - 09/18/2008 :  06:29:20  Show Profile
פשוט להחמיר עם עצמך ולהתעקש. לחבוש את המסיכה תמיד, גם אם לא נירדם. בסוף זה יסתדר.
למעלה
  נושא קודם נושא נושא הבא  
 נושא חדש  נושא נעול
 הדפסה
קפיצה אל:
פורום פורטן ישראל בחזרה למעלה
הדף נוצר ב 0.06 שניות.