סיפאפ פורום ישראל - מכבי - החלפת מכשיר ישן (S9) - אשמח להמלצות
דף הבית | פרופיל | הרשמה | נושאים פעילים | חברים | חיפוש | שאלות ותשובות
שם משתמש:
סיסמא:
שמור סיסמא
 כל הפורומים
 רפואה
 פורום משתמשי מכשירי CPAP
 מכבי - החלפת מכשיר ישן (S9) - אשמח להמלצות
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
מחבר נושא קודם נושא נושא הבא  

אפנאי
חבר כבר הרבה זמן

595 הודעות

נכתב ב - 04/01/2023 :  13:35:53  Show Profile  תגובה עם ציטוט
חבר במכבי (זהב)
מעוניין לקנות מכשיר חדש שיחליף את המכשיר הישן (S9) שעדיין עובד אבל מאוד ישן.
אשמח להמלצות על המכשירים החדשים שניתן לקנות דרך מכבי זהב ועל העלויות.

תודה מראש

dan bar-or
חבר פחות חדש

Israel
425 הודעות

נכתב ב - 04/02/2023 :  08:44:07  Show Profile  Reply with Quote
שלום לך, לצערי במכבי אין הרבה חדש בעניין מכשירי ה cpap, מכבי יצאה במכרז לפני כמה שנים ובמסגרת תנאי הסף אשר העמידה שהיו נמוכים מאד, החברות אשר זכו במיכרז נאלצו להתפשר ברמת המכשירים והמסיכות כדי להרוויח ולזכות במיכרז. ושוב גם כאן חוסכים על חברי הקופה ולמעשה מגבילים אתכם לרכוש אך ורק משלושה ספקים אשר זכו במכרז. החברות הן קלינטיקה אשר זכתה עם מכשיר סיני לא מוכר בשם "איומד" אשר ניתן עם מסיכות מתוצרת סינית לא מוכרת ולמעשה היא גם היבואנית של חברת Resmed יצרנית המכשיר בו אתה משתמש כיום. באיומד הסיני לא הייתי נוגע ! ולמעשה הייתי נשאר וממשיך להשתמש ב s9 שאין שני לו, לפי דעתי המכשיר הכי מוצלח שיוצר איי פעם ! (וכבר לא נמכר/מיצר יותר).
חברה נוספת אשר זכתה במכרז מכבי, חברת נובוהל'ט וברכישה דרכה תקבל מכשיר סיני של חברה קצת יותר טובה וותיקה בשם Bmc , המכשיר עצמו גדול וכבד (הרבה יותר מה s9) וקצת יותר איכותי מהמכשיר של קלינטיקה אבל גם כאן אתה מקבל משהו פחות טוב ממה שיש לך כרגע ! (אין שני ל s9) !
החברה השלישית אשר זכתה במכרז מכבי חברת lowenstein medical וכאן כבר מדובר על מכשיר טוב בהרבה, המכשיר הזה מיוצר ברומניה והחברה המשווקת ממוקמת בגרמניה ולמעשה פתחה סניף בישראל, (ללא מתווך/יבואן כמו בשאר החברות, מה שמאפשר לה להציע קצת יותר) במסגרת מכרז מכבי תקבל מכשיר מדגם Prisma plus עם מסיכה פשוטה מתוצרת lowenstein, המכשיר מתוצרת lowenstein נחשב לטוב ולאמין מהשלושה והוא גם שקט מאד.
עוד אציין כי במסגרת תנאי המכרז אסור לחברות לשדרג מוצרים בתשלום ועליהן למכור לך אך ורק את המוצרים אשר זכו במכרז.
במידה ויש לך ביטוח פרטי אשר מכסה מכשירי cpap אתה יכול לרכוש ברכישה חופשית כל מכשיר אשר עולה על דעתך ולקבל החזר מחברת הביטוח.
במידה ואין לך ביטוח פרטי , אני ממליץ לך להישאר עם המכשיר שלך ולהמשיך להשתמש בו. ה s9 נחשב למכשיר אמין מאד שלא מתקלקל לעולם והאלגוריתם שלו נחשב לאחד הטובים שיש. בנוסף ה s9 יוצר בעבר באוסטרליה בבית החרושת המקורי של החברה.(היום היא כבר מייצרת בסינגפור). בקיצור לא הייתי רוכש כרגע מכשיר חדש ,אני באופן אישי הייתי נשאר עם ה s9 הישן והטוב, מקסימום הייתי רוכש לעצמי מסיכה טובה ואיכותית, מגיע לך החזר מקופת החולים מכבי בעבור רכישת מסיכה או ציוד נלווה למכשיר cpap ישן ברכישה חופשית, כל מסיכה שתרצה מכל חברה שתרצה עד 1840 ש"ח בשנה קלנדרית.
במידה ויש לך שאלות נוספות אתה יכול להתקשר אלי,
מספר הטלפון שלי מופיע בחתימה שלי מטה.

דן בר-אור, יועץ סיפאפ מקצועי. טל: 052-2828484

נערך על ידי - dan bar-or בתאריך 04/02/2023 09:32:07
למעלה
  נושא קודם נושא נושא הבא  
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
קפיצה אל:
סיפאפ פורום ישראל בחזרה למעלה
הדף נוצר ב 0.03 שניות.