סיפאפ פורום ישראל - מכשירים מתקדמים
דף הבית | פרופיל | הרשמה | נושאים פעילים | חברים | חיפוש | שאלות ותשובות
שם משתמש:
סיסמא:
שמור סיסמא
 כל הפורומים
 רפואה
 פורום משתמשי מכשירי CPAP
 מכשירים מתקדמים
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
מחבר נושא קודם נושא נושא הבא  

מקס
חבר חדש מהשקית

1 הודעות

נכתב ב - 05/06/2020 :  20:45:30  Show Profile  תגובה עם ציטוט
שלום
חדש בפורום
בקריאת רשומות כאן,הבנתי שהמכשירים המסופקים ע"י קופ"ח מכבי מיושנים,
בהנחה וארצה לשדרג למכשיר מתקדם יותר מה הייתם ממליצים?
תודה
מקס

dan bar-or
חבר פחות חדש

Israel
425 הודעות

נכתב ב - 05/07/2020 :  11:12:52  Show Profile  Reply with Quote
שלום מקס וברוך הבא, מבוטחי קופת החולים מכבי זכאים לרכוש שלושה מכשירי cpap בהנחה (מכשירים אשר זכו במכרז מכבי למכשירי cpap). אכן במכרז כמו במכרז עניין המחיר משחק תפקיד והחברות אשר הציעו את המכשירים הזולים ביותר זכו.
שני מכשירים מהשלושה (Apex ו curasa) מיוצרים האחד בסין והשני בטייוואן ואכן לא נחשבים לפסגת הטכנולוגיה בתחום. השלישי smart של luvinshtain medical מיוצר ברומניה ונחשב ליותר איכותי. (שקט יותר ואמין יותר) המכשיר קצת גדול וכבד וגם חסר כמובן בתכונות שיש במכשירים היקרים אבל עדיין נחשב למכשיר אמין ואיכותי. גם בנושא המסיכות יש פער גדול בין ההיצע בשוק לבין מה שמוצע במסגרת המכרז וכאן המקום להדגיש שאסור בשום אופן לפי כללי המכרז לחברות הזוכות לבצע שידרוגים בתשלום במסגרת האספקה לחברי הקופה.
לא ציינת האם זהו המכשיר הראשון שלך ? האם יצא לך להתנסות באחד מהמכשירים ?
כאשר אתה כותב "מכשירים מתקדמים יותר" למה אתה מתכוון ? באילו תכונות היית מעוניין אשר אינן קיימות במכשירים אשר מסופקים ע"י החברות הזוכות ?
אני חושב שבגדול cpap זה cpap ואין צורך לרכוש באופן פרטי בעלויות גבוהות כל כך במיוחד שאתה זכאי ובכל זאת מממן את הרכישה מכיסך הפרטי. עצתי לך במידה וזהו מכשיר ראשון שלך נסה את ה smart של luvinshtain medical מכשיר בסיסי מאד ללא תכונות מיוחדות (שווה את המחיר) בקש מסיכה טובה יותר כמו למשל one או p2 שים דגש על נושא פילטרים לבנים (המכשיר מסופק רק עם השחורים).
במידה ויש לך ביטוח בריאות פרטי אתה יכול לרכוש לעצמך מכשיר אחר ולקבל החזר מחברת הביטוח. (עליך לבדוק את הכיסויים טרם הרכישה).
ההבדלים בגדול בין המכשירים היקרים יותר לזולים יותר הם קודם כל הגודל והמשקל, המכשירים היקרים לרוב יהיו קלים וקטנים יותר וכמובן בעלי תכונות כמו חיבור לטלפון הנייד (בעזרת יישומון של היצרנית ניתן לצפות בנתוני השינה על גבי מסך הטלפון הנייד וזו אופציה נחמדה מאד אשר לא קיימת במכשירים הזולים)
אופציה נוספת במכשירים היקרים יותר היא צפיה בנתוני השינה על גבי מסך צבעוני מלא בנתונים בקדמת המכשיר וזה דבר נהדר.
לגבי סוגי המכשירים קצת קשה להמליץ כאן על משהו מסויים לפני שאדע מה חשוב לך במכשיר, יהיה לי קצת קשה להמליץ (לכל מכשיר יש את התכונות המיוחדות שלו וגם מסיכות צריך למדוד ורק אז להבין מה מתאים).
לסיום, אני מקווה שעזרתי קצת ובכל מקרה אני מזמין אותך ליצור איתי קשר בטלפון ואנסה לסייע עוד (מספר הטלפון שלי מופיע בחתימה שלי מטה). בינתיים אני מאחל לך הצלחה רבה וברוך הבא לפורום , הכי חשוב שתמשיך לעדכן כאן .

דן בר-אור, יועץ סיפאפ מקצועי. טל: 052-2828484
למעלה
  נושא קודם נושא נושא הבא  
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
קפיצה אל:
סיפאפ פורום ישראל בחזרה למעלה
הדף נוצר ב 0.02 שניות.