סיפאפ פורום ישראל - סוללה למכשיר Resmed Airsens 10
דף הבית | פרופיל | הרשמה | נושאים פעילים | חברים | חיפוש | שאלות ותשובות
שם משתמש:
סיסמא:
שמור סיסמא
 כל הפורומים
 רפואה
 פורום משתמשי מכשירי CPAP
 סוללה למכשיר Resmed Airsens 10
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
מחבר נושא קודם נושא נושא הבא  

dvirko
חבר חדש מהשקית

7 הודעות

נכתב ב - 04/07/2021 :  10:24:22  Show Profile  תגובה עם ציטוט
כבר כמה שנים מחפש בנרות סוללה לצרכי שינה בשטח.
לאחרונה נודע לי שקלינטיקה סוף סוף מוכרת סוללות כאלו, אך הצרה היא שהסוללות שהן משווקות בארץ הן חלשות מאוד - עד 8.5 שעות עבודה בלחץ קטן מ 10, ללא מעשיר לחות וללא צינור מחומם. עם האביזרים הנ"ל הסוללה מספיקה ל- 3-4 שעות עבודה...
מכיוון שאני משתמש גם במעשיר לחות וגם בצינור מחומם, הסוללות האלו חסרות תועלת מבחינתי.
ישנן סוללות ראויות בחו"ל, אבל להביא אותן לארץ זה גם יקר וגם כנראה יתקע במכון התקנים.
האם מישהו מכיר משווק בארץ שמחזיק סוללות יותר חזקות?

dan bar-or
חבר פחות חדש

Israel
423 הודעות

נכתב ב - 04/17/2021 :  16:19:32  Show Profile  Reply with Quote
שלום דביר וברוך הבא, על נושא סוללות למכשירי סיפאפ כבר דובר כאן רבות ואתה בהחלט יכול לחפש בשירשורים בפורום.
גם אני משתמש במכשיר עם מעשיר לחות מחומם וגם אני נקלע מדי פעם למקומות ללא חשמל, אני פתרתי את הבעיה באופן יצירתי... רכשתי סוללת ups מה שנקרא "אל פסק" למעשה מדובר בסוללה משרדית אשר מיועדת למצבים של הפסקת חשמל במשרד ומספקת חשמל באופן מיידי למחשבים במשרד כך שלא יאבד חומר חשוב כתוצאה מהפסקת חשמל. הסוללה קצת גדולה וכבדה ואסורה כמובן לשימוש במטוסי נוסעים (ברוב המטוסים המודרניים יש חיבור חשמל ליד המושב, מה שהופך אותה למיותרת) ניתן לרכוש מגוון סוללות כאלה בגדלים ובהספקים שונים במחירים מעולים והרבה יותר זולים מהסוללות אשר נמכרות לשימוש עם מכשירי סיפאפ והרבה פחות יעילות.
ה"אל פסק" נטענת ומספקת חשמל ישיר ממש כמו בבית, לי יש אפילו מטען אשר מטעין אותה מהמצית באוטו שלי. יש כאלה אשר מתאימות ללילה אחד ויש אחרות בהן ניתן להשתמש אפילו יותר, הכל שאלה של גודל ומשקל כמובן.
אם יש לך שאלות נוספות תתקשר אלי , הטלפון שלי מופיע בחתימה שלי מטה.
מקווה שעזרתי...

דן בר-אור, יועץ סיפאפ מקצועי. טל: 052-2828484

נערך על ידי - dan bar-or בתאריך 04/17/2021 16:23:14
למעלה
  נושא קודם נושא נושא הבא  
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
קפיצה אל:
סיפאפ פורום ישראל בחזרה למעלה
הדף נוצר ב 0.02 שניות.