סיפאפ פורום ישראל - בחירת מכשיר קטן ואיכותי לנסיעות
דף הבית | פרופיל | הרשמה | נושאים פעילים | חברים | חיפוש | שאלות ותשובות
שם משתמש:
סיסמא:
שמור סיסמא
 כל הפורומים
 רפואה
 פורום משתמשי מכשירי CPAP
 בחירת מכשיר קטן ואיכותי לנסיעות
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
מחבר נושא קודם נושא נושא הבא  

ישראלה
חבר חדש מהשקית

Israel
3 הודעות

נכתב ב - 11/06/2022 :  12:29:59  Show Profile  תגובה עם ציטוט
שלום,
ראיתי שיש 2 מכשירים לנסיעות, יחסית חדשים, בשוק.

1. AirMini™ AutoSet™ Travel CPAP Machine

2.Transcend Micro Auto Travel CPAP Machine

מי מכיר ומי ממליץ

אודה שגם דן יתייחס!

תודה ווהערכה

dan bar-or
חבר פחות חדש

Israel
425 הודעות

נכתב ב - 11/07/2022 :  06:49:03  Show Profile  Reply with Quote
שלום ישראלה וברוכה הבאה,
על מכשירי travel דובר כאן רבות ולצערי הדעה שלי בעניין הזה לא תשתנה בקרוב.
כפי שגם הסברתי כאן בעבר, מכשיר cpap איכותי ככל שיהיה, כדי לשרת את המטרה צריך להיות בגודל מסויים, גם כדי לייצר ספיקה מספיקה וגם כדי לעבוד ברמת רעש (דציבל) אשר מתאימה לחדר שינה שקט.
ליצרני מכשירי ה travel לא נותר אלא להתפשר בעניינים האלה ולייצר מכשירים אשר מראש מיועדים לשימוש לנסיעות מידי פעם ולא לשימוש יום יומי קבוע.
אני באופן אישי לא הייתי רוכש כרגע לא את ה airmini ולא את ה transcend micro. ואם הייתי במקומך הייתי משתמש במכשיר cpap רגיל ולא travel גם ובמיוחד בנסיעות.
אני חושב שעל רסמד בשנים האחרונות עובר משהו לא כל כך טוב וניראה כאילו הם בלחץ וממהרים להוציא מכשירים חדשים ליצירת רווח מהיר ולא מתכננים עד הסוף. ניתן לראות את זה כמובן ב airmini אשר פועל ברעש בלתי נסבל (עבורי בכל אופן בהשוואה למכשירים אחרים שאינם מכשירי travel) ובנוסף מחייב את המשתמש להשתמש אך ורק בשלוש מסיכות מסויימות מאד ולא הכי נוחות או איכותיות מתוצרת רסמד בלבד (ככל הנראה כדי להגדיל את הרווח הכספי לחברה).
עוד ובנוסף כאשר הספיקה נמוכה והלחץ גבוהה יש עניין של יובש בדרכי הנשימה כתוצאה מהלחץ הגבוהה (אשר מפצה על הספיקה הנמוכה) ואז כדי להקל על המשתמש המציאה resmed כפסולות לחות בין הצינור למסיכה אשר תפקידן למעשה להחזיר את הלחות מהנשימה בחזרה למשתמש ובכך למנוע יובש בזמן השימוש במכשיר על ידי יצירת לחות כאילו לחות טבעית בזמן השימוש וכמובן שגם כאן על המשתמש להחליף את הכפסולות מידי חודש בעלות לא מבוטלת.מדובר על כפסולות עגולות בגודל מטבע אשר מגיעות בשני צבעים,כחול ואפור האחת מספקת יותר לחות מהשניה לבחירה למשתמש (מדובר במוצר מקורי של רסמד ולא ניתן להשתמש ב airmini אם לא משתמשים בכפסולות הללו).
אציין כי ברשת צץ מתאם לא מקורי (סיני) אשר בעזרתו ניתן לחבר כל מסיכה ל airmini ללא כפסולות לחות. המתאם הזה אינו מומלץ לשימוש ובפירוש פוגע בתוצאות פריקת נתוני המכשיר בהשוואה לשימוש עם מסיכה מקורית (אחת מהשלוש) ביחד עם כפסולת הלחות ולכן מומלץ שלא להשתמש בו.
בנוסף ניתן לקרוא ביקורות על ה airmini באתרים בכל העולם ולצערי רובן יחסית פחות משבחות. ובנוסף משום מה בחר היצרן לייצר את המכשיר במתח 24v מה שכמעט ולא מאפשר שימוש בסוללה! מכשירי travel מיועדים בחלק מהמקרים ללינה בשטח ובמקומות בהם אין חיבור לחשמל וכאן משום מה אין אפשרות לחיבור לסוללה חיצונית לשימוש במקומות בהם אין מקור חשמל זמין ! זה ממש מרגיז ושוב ההרגשה כאן שרסמד מיהרו להוציא לשוק מוצר שאינו מושלם עד הסוף שהרי לכל מכשירי ה travel קיימת סוללה אשר מספקת אנרגיה לפחות לשימוש ללילה אחד! כאן ב airmini ניתן לרכוש סוללה לא מקורית גדולה וכבדה במחיר לא מבוטל וזה ממש מעצבן ! אגב בנוסף אציין שה airmini מיוצר במזרח הרחוק.
(אגב אם תרצי לנסות, יש לי מכשיר כזה שאוכל להשאיל לך לכמה ימים).
בעניין ה transcend micro לי באופן אישי אין ניסיון טוב עם מוצרים מתוצרת transcend, עם הדגם הקודם לא ממש הצלחתי לישון וזה תיסכל אותי.
ה micro חדש מידי ויצא לשוק לפני כשלושה חודשים בערך ועדיין אין מספיק ניסיון איתו ובהסתמך על העבר הייתי ממתין ולא ממהר לרכוש.
במידה ויש לך שאלות נוספות את יכולה להתקשר אלי, מספר הטלפון שלי מופיע בחתימה שלי מטה.

דן בר-אור, יועץ סיפאפ מקצועי. טל: 052-2828484
למעלה

ישראלה
חבר חדש מהשקית

Israel
3 הודעות

נכתב ב - 11/07/2022 :  22:55:03  Show Profile  Reply with Quote
תודה לדן על התגובה המפורטת
למעלה
  נושא קודם נושא נושא הבא  
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה