סיפאפ פורום ישראל - ResMed AirSense™ 10 AutoSet
דף הבית | פרופיל | הרשמה | נושאים פעילים | חברים | חיפוש | שאלות ותשובות
שם משתמש:
סיסמא:
שמור סיסמא
 כל הפורומים
 רפואה
 פורום משתמשי מכשירי CPAP
 ResMed AirSense™ 10 AutoSet
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
מחבר נושא קודם נושא נושא הבא  

ישראלה
חבר חדש מהשקית

Israel
3 הודעות

נכתב ב - 11/08/2022 :  11:19:55  Show Profile  תגובה עם ציטוט
הי לכם,
אני מחפשת חו"ד מהימנה של משתמש ו/או מומחה (שוב דן) על מכשיר ה ResMed AirSense™ 10 AutoSet.
הבנתי מהסרטון ש דגם 11 רק יותר גרוע, אך הסרטון ממליץ בעקיפין על דגם 10.
אנא תגובות שיעזרו לי להחליט.
תודה והערכה לדן ולכל שאר המשתתפים בפורום

dan bar-or
חבר פחות חדש

Israel
425 הודעות

נכתב ב - 11/09/2022 :  07:08:31  Show Profile  Reply with Quote
שלום רב, אין ספק, ה s10 מכשיר מצויין, העניין הוא שהוא כבר מכשיר ישן ! ה s10 יצא לשוק לפני כתשע שנים והוא נחשב למכשיר ישן.
החיסרון הכי גדול שלו זה העדר קישורית שן כחולה (bluetooth).
בנוסף מסך התצוגה קטן מאד מה שמקשה על צפייה בנתוני השימוש. (לי זה חשוב בכל אופן).
יחד עם זאת ב resmed שוב מחליטים בשבילינו ולמרות שלא כל אחד צריך דחפו לנו בצד ימין פלטה חמה למעשיר לחות, מה שגורם למכשיר להיות גדול יותר. (קיימת האופציה לחבר או לא לחבר את מיכל המים, הפלטה נמצאת שם בכל מקרה).
בנוסף חיסרון נוסף הוא ספק המתח של המכשיר, הוא גדול וכבד (כך היו עושים פעם מכשירים).
אגב, גם כאן המכשיר מיוצר במזרח הרחוק ולא באוסטרליה ונושא אך ורק 24 חודשי אחריות יצרן !
כיום נהוג למכור מכשירי cpap עם חמש שנות אחריות ומבחינתי זה ממש " deal breaker" !
ה s11 יצא כבר מיזמן לשוק - לפני כשנה וחצי, לא שהייתי רוכש אותו, כפי שהבנת הביקורות לא מהללות. מצד שני לא הייתי רוכש את ה s10 בטח לא בסכומים המטורפים בארץ ! מדובר במכשיר ישן ולא עדכני.
זה ממש כמו שיוצא דגם חדש של מכונית ואת בוחרת לרכוש במחיר מלא את הדגם הישן. זה ממש לא חכם וזה גם לא הוגן מצד החברות המשווקות בארץ. ה s10 נמכר סביב ה 6000 ש"ח בישראל בזמן שה s11 נמכר סביב ה 3500 ש"ח באתרים בחו"ל ! בקיצור לא עסקה טובה. אני הייתי במקומך מחפש משהו אחר ואפילו באומץ יורד כרגע מ resmed.
יחד עם לאיזו קופת חולים את שייכת ?
האם זה מכשיר ראשון שלך ?

דן בר-אור, יועץ סיפאפ מקצועי. טל: 052-2828484

נערך על ידי - dan bar-or בתאריך 11/09/2022 07:57:49
למעלה
  נושא קודם נושא נושא הבא  
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
קפיצה אל:
סיפאפ פורום ישראל בחזרה למעלה
הדף נוצר ב 0.02 שניות.