סיפאפ פורום ישראל - עזרה בבחירת מכשיר חדש
דף הבית | פרופיל | הרשמה | נושאים פעילים | חברים | חיפוש | שאלות ותשובות
שם משתמש:
סיסמא:
שמור סיסמא
 כל הפורומים
 רפואה
 פורום משתמשי מכשירי CPAP
 עזרה בבחירת מכשיר חדש
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
מחבר נושא קודם נושא נושא הבא  

Niro123
חבר חדש מהשקית

1 הודעות

נכתב ב - 07/22/2023 :  08:46:40  Show Profile  תגובה עם ציטוט
היי
על איזה חברה אתם ממליצים בנתיים ניסתי רק את קלנטיקה עם המכשיר 10
אבל נראה שאין שמה מישהו שבאמת מבין בכיוון הלחצים

איזה עוד חברות מומלצות. או שזה נהוג לקנות מכשיר ואחרי זה ללכת למומחה cpap ?

חבר קופת חולים כללית

והאם המכשיר resmed 10 באמת כזה טוב . ואיך הוא יודע מתי יש דום נשימה. מוזר קצת

dan bar-or
חבר פחות חדש

Israel
425 הודעות

נכתב ב - 07/23/2023 :  21:00:07  Show Profile  Reply with Quote
שלום רב, על ה resmed s10 דובר כאן רבות, מדובר על מכשיר ישן וטוב (נמכר משנת 2013, כבר לפני כעשר שנים)
לצערי קצת ישן ופחות עדכני ביחס לאחרים. אגב, לפני יותר משנתיים יצא ה s11 ומשום מה קלינטיקה היבואנית לא מוכרים אותו.בכל מקרה resmed כבר לא מייצרים את המכשירים שלהם באוסטרליה ולמעשה המכשירים שלהם מיוצרים כיום בסינגפור או במלזיה (אם אני זוכר נכון) יחד עם זאת בעניין ה s11 הביקורות בעולם פושרות ואנשים טוענים שחברת resmed מיהרה להוציא מכשיר לא כל כך "אפוי" ובהתאם ישנן כמה תקלות אשר חוזרות על עצמן (יש סירטון ב YouTube).
בעניין מכשירים נוספים כחבר כללית אתה יכול לרכוש היכן שתרצה ולקבל החזר כספי מקופת החולים ומהביטוח המושלם, (עליך להיות מבוטח מעל שנה בביטוח מושלם).
בעניין מכשירים מומלצים , כל מכשיר אשר מיוצר באירופה מומלץ.שים לב בבקשה כי ישנם כאלה ברחבי האינטרנט אשר מציגים מכשירים יפניים/גרמניים/אמריקאיים ועוד בזמן שהם מיוצרים בסין ! עליך לבדוק היטב ממי אתה רוכש ! חשוב לא פחות עניין השירות לאחר הרכישה ולאחרונה צצים יותר ויותר דילרים עם אתרי אינטרנט נוצצים אשר מבטיחים הבטחות חסרות בסיס ! לצערי בישראל אין רגולציה ויש המון אנשים מאד לא מקצועיים אשר עוסקים בתחום עליך להיזהר ולבדוק היטב לפני שאתה רוכש, (החזר מקופת החולים בגין רכישת מכשיר ניתן לקבל אחת לחמש שנים).
בטח ובטח שלא להתפתות לסוכני מכירות אשר מספרים שהם טכנאי סיפאפ ומציעים להגיע עד הבית ! בשום אופן לא!
תמיד תשאל לפני הרכישה היכן נמצאת החברה והאם ניתן להגיע פיזית ולהתרשם.
יש המון חאפרים והמון נוכלים וצריך מאד להיזהר.
בעניין קלינטיקה כנראה נפלת על מישהו חדש שלא ידע לכוון לך, הם חברה ותיקה והם אמורים לדעת לכוון , צר לי שזה כך. בכל מקרה לא הייתי רוכש כיום את ה s10 ויחד עם זאת לא הייתי רוכש מחברה שהנציג שלה לא מקצועי (לפי דבריך). כאשר קונים מכשיר cpap קודם כל לפני שקונים מכשיר קונים שירות ! זה חשוב מאד משום שישנה תקופת הסתגלות בהתחלה וחשוב מאד שיהיה מישהו שמבין עניין ויכול לעזור. מעבר לכך חשוב שיהיה מי שיענה ויסביר את נתוני השימוש אחת לכמה חודשים וימליץ על כיוונים בהתאם ! (זה חשוב אפילו יותר מהמכשיר עצמו) המון אנשים רוכשים ומתייאשים עקב חוסר תמיכה או ידע מצד המוכר וזה חבל מאד.
בעניין פעולתו של המכשיר, אתה יכול ליצור איתי קשר בטלפון ואסביר לך איך עובד מכשיר cpap.
בברכה,
דן בר-אור

דן בר-אור, יועץ סיפאפ מקצועי. טל: 052-2828484
למעלה
  נושא קודם נושא נושא הבא  
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
קפיצה אל:
סיפאפ פורום ישראל בחזרה למעלה
הדף נוצר ב 0.03 שניות.