סיפאפ פורום ישראל - החלפת מכשיר
דף הבית | פרופיל | הרשמה | נושאים פעילים | חברים | חיפוש | שאלות ותשובות
שם משתמש:
סיסמא:
שמור סיסמא
 כל הפורומים
 רפואה
 פורום משתמשי מכשירי CPAP
 החלפת מכשיר
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
מחבר  נושא נושא הבא  

izibizi
חבר פחות חדש

128 הודעות

נכתב ב - 04/16/2024 :  12:45:23  Show Profile  תגובה עם ציטוט
היי,
אני משתמש ב S10 וכחודש לפני שמסתיים ה 5 שנים. קופ״ח כללית.
אתמול המכשיר משהו השתבש בו והוא התחיל להשמיע רעש מהמנוע מין וואוו כזה בכול פעם שאני נושם. גם התחושה היא שלא מספק לחץ כרגיל.
התקשרתי לקלינטיקה וכצפוי אין אחריות והם אומרים לי לרכוש S10 חדש.
נראה לי מגוחך לרכוש שוב אותו מכשיר ולא להתקדם ל S11.
אשמח לרעיונות.
בינתיים חזרתי ל S9.

dan bar-or
חבר פחות חדש

Israel
425 הודעות

נכתב ב - 04/16/2024 :  19:12:26  Show Profile  Reply with Quote
שלום רב, s10 הוא מכשיר מצויין לכל הדעות, העניין הוא שהמכשיר הזה יצא לשוק לפני יותר מעשר שנים ונחשב למכשיר ישן מאד . בשנת 2021 (לפני יותר משלוש שנים) יצא ל s10 מחליף (s11) ולמעשה הפך את ה s10 לפחות רלוונטי בשוק מכשירי ה cpap. משום מה חברת קלינטיקה (היבואנית הרשמית של חברת Resmed) לא מייבאת לא מציעה ולא מוכרת את הדגם החדש וממשיכה משום מה למכור את הדגם הישן ה (s10). לכן אני חושב שרכישה של s10 כיום היא אינה כדאית כאשר ה s11 קיים כבר שלוש שנים, בדיוק כפי שכתבת כאן. כאשר שוחחתי בעצמי עם חברת קלינטיקה ושאלתי מדוע זה כך ?! לצערי לא קיבלתי תשובה חד משמעית.
בישראל יש עוד כמה חברות יבואניות אשר מייבאות ומשווקות מכשירים ותוכל פשוט לבצע סקר ולבדוק מה מתאים לך במידה ותרצה לרכוש מכשיר חדש.
ובעניין התקלה , למעשה לא מדובר בתקלה, ככל הנראה הצטבר קצת לכלוך בתוך המנוע וזה גורם לו קצת להרעיש ובהתאם לירידה קטנה בתפקוד, הבעיה הזאת מוכרת ב s10 ואפשר לסדר את זה ביתר קלות , צריך לפרק את המכשיר להוציא את המנוע לפתוח אותו לנקות ולשמן והמכשיר חוזר להיות צעיר וחזק ! עשיתי את זה כבר כמה פעמים אם בא לך קפוץ אלי לרמת גן ואסדר לך את זה בשמחה. (לא חושב שיש סיבה לרכוש מכשיר חדש בגלל תקלה כזאת ה s10 מכשיר טוב)
מספר הטלפון שלי מופיע בחתימה שלי מטה דבר איתי וניפגש.

דן בר-אור, יועץ סיפאפ מקצועי. טל: 052-2828484
למעלה

izibizi
חבר פחות חדש

128 הודעות

נכתב ב - 04/16/2024 :  21:45:18  Show Profile  Reply with Quote
תודה. אתקשר מחר
למעלה
   נושא נושא הבא  
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
קפיצה אל: